Müşteri Hizmetleri
0212 571 46 99 (Avrupa Yakası)
0216 366 01 19 (Anadolu Yakası)
Hemen Ara

Sözcü Gazetesi İlanları

Sözcü gazetesi ilanları Vefat İlanı ve Ticari İlanlar olarak ikiye ayrılmaktadır. İlanlar içerisinden istediğiniz yayın zamanları, dağıtım bölgeleri, ilan örnekleri, ilan maliyeti ve ödeme şartları bilgilerine ulaşabilirsiniz. Detaylı bir bilgi istiyorsanız aşağıdaki linklerden erişim sağlayabilirsiniz.

Sözcü Gazetesi Vefat İlanı Nasıl Verilir ?

Sözcü Gazetesi vefat ilanı verenler için bir sosyal sorumluluk projesi geliştirdi. Vefat ilanları, anma ilanı verilen kişi adına, ilan bedelinin %15’i istediğiniz dernek veya vakfa Sözcü gazetesi tarafından bağış yapılıyor. İlanının yayınlanması ile beraber bağış dekontu kişi ile paylaşılıyor. Vefat ilanı hazırlanış sırasında ilan başlığı, tanıtıcı giriş, vefat eden kişi, vefat ve cenaze bilgileri ve ilan veren kişi gibi önemli noktalar bulunmaktadır. Online vefat ilanı vermek istiyorsanız sözcüvefatilani.com sitemize giderek size yardımcı olan ara yüzü sayesinde online vefat ilanı verebilirsiniz.

Sözcü Gazetesi İlanları İçin Ödeme Şartları Nelerdir?

Yayınlanacak olan Sözcü gazetesi ilanları için hazırlanan ilanınızın onayını verdikten sonra ödemesini kredi kartı ya da vereceğimiz banka IBAN bilgilerimize banka transferi ile gönderebilirsiniz.

Sözcü gazetesine hangi ilanları verebilirim?

Sözcü gazetesi ilanları ile ilgili detaylı bilgi için ilgilendiğiniz ilan türüne tıklayın.

Sözcü İlan Talebi

Sözcü Gazetesi İlanları İçin bilgilerinizi iletin, uzmanlarımız ilanınızı hazırlayıp onayınız için sizi arasın.