Müşteri Hizmetleri
0212 571 46 99 (Avrupa Yakası)
0216 366 01 19 (Anadolu Yakası)
Hemen Ara

İnsert ve Baskı Dağıtımı

Firmanızı, ürün yelpazenizi veya promosyonlarınızı tanıtabilmenin en etkin yöntemi, broşür dağıtımıdır. Broşürü ev ve ofislerin içine kadar sokmak ise ancak gazete içerisinde dağıtılan insert’ler ise mümkün olmaktadır.

İnsert dağıtımları tüm Türkiye genelinde yapılabileceği gibi, il veya ilçe bazında da sınırlı tutulabilir. Bu şekilde, hedefli bir erişim ile bütçenizi en etkili biçimde kullanabilirsiniz.

Ajans Yitik olarak broşür dağıtım sürecinizi görsel tasarımdan, baskı ve dağıtıma kadar en uygun şekilde yapabilmek için profesyonel ekibimiz hizmetinizdedir.

İnsert ve Baskı Dağıtımı Örnekleri

İnsert Dağıtım Koşulları

  • İnsert dağıtım fiyatlandırması, sayfa sayısına ve dağıtım adedine göre değişmektedir.
  • İnsert dağıtım adedinizin en az 10.000 adet olması gerekmektedir.
  • İnsert’ünüz, dağıtımdan 2 gün önce, müşteri temsilcinizin belirttiği şekilde, irsaliyeyle birlikte verilen adrese teslim edilmelidir.
  • Görsel tasarım ve baskı sizin tarafınızdan yapılıyor ise baskıya girmeden önce müşteri temsilcinizden onay almanız gerekmektedir.
  • İnsert dağıtımlarında %5 oranında fire verilebileceği unutulmamalıdır.
  • Dağıtılacak insert boyutu, gazete içine konduğunda en ve boy olarak gazete boyutunu aşmamalıdır.

Nasıl Hizmet Alabilirim

İnsert ve Baskı Dağıtımı için bizden hizmet almak isterseniz, 02125714699 numaralı telefonumuzdan veya yitik@yitik.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Ödeme şartlarınız nasıl?

Onayını verdikten sonra ödemesini kredi kartı ya da vereceğimiz banka IBAN bilgilerimize banka transferi ile gönderebilirsiniz.

İlan Talebi

İnsert ve Baskı Dağıtımı İçin bilgilerinizi iletin, uzmanlarımız ilanınızı hazırlayıp onayınız için sizi arasın.