Müşteri Hizmetleri
0212 571 46 99 (Avrupa Yakası)
0216 366 01 19 (Anadolu Yakası)
Hemen Ara

Hürriyet Gazetesi İlanları

Seri İlanlar, Kayıp İlanları, Eleman İlanları, Gazete İnsert Dağıtımı, Vefat ilanları, Anma ve Teşekkür İlanları, Ticari İlanlar, Emlak İlanları, Duyuru İlanları gibi Hürriyet gazetesi ilanları içerisinden istediğiniz yayın zamanları, dağıtım bölgeleri, ilan örnekleri, ilan maliyeti ve ödeme şartları bilgilerine ulaşabilirsiniz. Detaylı bir bilgi istiyorsanız aşağıdaki linklerden erişim sağlayabilirsiniz.

Hürriyet Gazetesi İlanları Rezervasyon Süreleri?

Hürriyet gazetesi ilanları rezervasyon süreleri kendi aralarında değişiklik göstermektedir. Bunun dışında ise bölgeler arasında da rezervasyon süresi değişikliği vardır. Örnek olarak belirtmek gerekirse; Hürriyet gazetesi seri ilanlarınızı Türkiye genelinde yayınlatmak istiyorsanız 16:00’e kadar, İstanbul genelinde yayınlatmak isterseniz 19:00’a kadar, diğer bölgeler için yayınlatmak isterseniz 16:00’ye kadar rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Fakat hürriyet gazetesi vefat ilanlarınızı Türkiye genelinde yayınlatmak istiyorsanız 17:00’e kadar, İstanbul genelinde yayınlatmak isterseniz 19:00’a kadar, diğer bölgeler için yayınlatmak isterseniz 16:00’ye kadar rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Aşağıdaki linklerden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Hürriyet Gazetesi Vefat İlanı Yayın Şartları Nedir?

Hürriyet Gazetesi Vefat İlanı yayın şartları şu şekildedir.

  • Hürriyet Ölüm İlanınızı istediğiniz dağıtım bölgelerinde yayınlatabilir, kampanyalı fiyatlardan yararlanabilirsiniz
  • Hürriyet Vefat İlanlarınızı İstanbul Baskısında Aile veya Şahıs imzalı verdiğiniz takdirde Vefat ilanlarına özel boyutlarda verebilir, daha uygun fiyatlarla ilanınızı yayınlatabilirsiniz.
  • Hürriyet Vefat İlanlarınızı Türkiye Baskısı ilanlarda 10x10 cm ve 10x6 cm boyutunda vermek kaydıyla aile imzalı ilanlarda kampanyadan yararlanabilirsiniz.
  • Hürriyet Vefat İlanınızı gazetede yayınlattıktan sonra aynı imzayla vereceğiniz Anma İlanı, Teşekkür İlanı veya Mevlit İlanınızda yapacağımız özel indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Online vefat ilanı vermek istiyorsanız hurriyetvefatilani.net sitemize giderek size yardımcı olan ara yüzü sayesinde online vefat ilanı verebilirsiniz.

Hürriyet gazetesine hangi ilanları verebilirim?

Hürriyet gazetesi ilanları ile ilgili detaylı bilgi için ilgilendiğiniz ilan türüne tıklayın.

Hürriyet İlan Talebi

Hürriyet Gazetesi İlanları İçin bilgilerinizi iletin, uzmanlarımız ilanınızı hazırlayıp onayınız için sizi arasın.