Müşteri Hizmetleri
0212 571 46 99 (Avrupa Yakası)
0216 366 01 19 (Anadolu Yakası)
Hemen Ara

Milliyet Gazetesi İlanları

Milliyet gazetesi ilanları Vefat İlanları ve Ticari İlanlar arasından seçmiş olduğunuz ilanı yayın zamanları, dağıtım bölgeleri, ilan örnekleri, ilan maliyeti ve ödeme şartları bilgilerine ulaşabilirsiniz. Detaylı bir bilgi istiyorsanız aşağıdaki linklerden erişebilirsiniz

Milliyet Gazetesi İlanları Rezervasyon Süreleri?

Rezervasyon sürelerinde Milliyet gazetesi ilanları kendi aralarında değişiklik göstermektedir. Bunun dışında ise bölgeler arasında da rezervasyon süresi değişikliği vardır. Örnek; Milliyet gazetesi vefat ilanlarınızı Türkiye genelinde yayınlatmak istiyorsanız saat:17:00’e kadar, İstanbul genelinde yayınlatmak isterseniz saat:19:00’a kadar, diğer bölgeler için yayınlatmak isterseniz saat:16:00’ye kadar rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Detaylı bilgi için 0212 571 46 99 ’dan bizi arayabilirsiniz.

Yayınlanan Milliyet Gazetesi İlanları Örneklerini Görebilirmiyim ?

Daha önceden ilan yayınlamamışsanız eğer, yayınlanmış olan Milliyet gazetesi ilanları örneklerini inceleyerek kendi ilanınızı örneklere göre düzenleyebilirsiniz. Yukarıdaki linklere tıklayarak seçmiş olduğunuz ilanın örneğine ulaşabilirsiniz.

Milliyet gazetesine hangi ilanları verebilirim?

Milliyet gazetesi ilanları ile ilgili detaylı bilgi için ilgilendiğiniz ilan türüne tıklayın.

Milliyet İlan Talebi

Milliyet Gazetesi İlanları İçin bilgilerinizi iletin, uzmanlarımız ilanınızı hazırlayıp onayınız için sizi arasın.