POSTA ELEMAN İLANLARI;

Posta gazetesi eleman ilanlarında Türkiye genelinde en etkili gazetedir. Gerek uygun fiyat politikası gerekse yayın içeriği kalitesi olsun posta gazetesi eleman ilanlarınızda size istediğiniz her şeyi vermektedir.

Posta gazetesi eleman ilanlarında yayınlanmasını istediğiniz ilanları kampanyalı fiyatlarıyla müşterilerine en uygun şekillerde sunmaktadır.

Posta gazetesi eleman ilanlarında 2 yayın bedeline karşılık 3 gün ücretsiz kampanyasıyla eleman ilanlarınızı 5 gün boyunca yayınlatabilirsiniz.

Posta gazetesine vermek istediğiniz eleman ilanlarınızı en ekonomik ve en gösterişli şekilde yayınlatmak için ajansımıza telefon, fax yada mail yoluyla ulaşıp operatörlerimizden gerekli tüm yardımları alabilirsiniz.

Posta gazetesi eleman ilanlarınızı ister çerçeveli şekilde dilediğiniz ölçülerde dilediğiniz şekillerde yayınlatabilir, isterseniz posta seri ilan başlıkları altında ilanınıza uygun başlık altında yayınlatabilirsiniz.

İlgili Konular :Eleman İlanları Posta Gazetesi Eleman İlanları Seri İlan Ekonomik ilan

Share |
ajans yitik ajans yitik
Anasayfa - Gizlilik Politikası - İletisim - Hürriyet ilan - xhtml - css - Site Haritası - Seoreklam.com - Prefabrik ev fiyatları

Copyright © 2008 | Yitik Ajans Hürriyet ilan hizmetleri | Tüm Hakları Saklıdır...