Müşteri Hizmetleri
0212 571 46 99 (Avrupa Yakası)
0216 366 01 19 (Anadolu Yakası)
Hemen Ara

Özel Proje ve Sitelerimiz

www.gazetekayipilani.com

Türkiye’de ilk ve tek olarak hizmet veren sitemiz; kayıp (kimlik, ehliyet, ruhsat, v.b) ilanlarınızı online olarak 3 adımda kolayca vermenize imkan sağlamaktadır. Sitemizin hızlı ve güvenilir olması dışında, en belirgin özelliği “ekonomik” olmasıdır.

www.e-gazeteilan.com

Türkiye’de ilk ve tek olarak hizmet veren sitemiz; gazete (eleman, emlak, vasıta, v.b) ilanlarınızı online olarak 3 adımda kolayca vermenize imkan sağlamaktadır. Sitemiz; vereceğiniz ilanlarda gazetelerin fiyat ve kampanyalarını karşılaştırmanıza imkan sağladığından, sizin için uygun olan gazeteyi seçmenize yardımcı olmaktadır.

www.elemanuzmani.com

Elemanuzmani.com Uzman Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri Özel İstihdam Bürosu Olarak 11/08/2017-10.08.2020 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 02.08.2017 tarih ve 108137 sayılı karar uyarınca 688 nolu belge ile faaliyet göstermektedir.

Kampanya Vitrini

Posta gazetesi seri ilan sayfalarında 2009 yılından beri aralıksız devam eden projemizde; İstanbul baskısında 7 gün boyunca 200 TL karşılığında firma reklamları yayınlanmaktadır. Projemiz sayesinde şu ana kadar 1330 farklı firma çok düşük fiyatla reklam verme şansı buldu.

Sağlık Rehberi

Hürriyet gazetesi seri ilan sayfalarında 2012 yılından beri aralıksız devam eden projemizde; Hastane, doktor ve medikal firmaların reklamları yayınlanmaktadır. Okuyuculara, sağlık rehberi hizmeti veren projemiz, hastane, doktor ve medikalciler için uygun fiyat ve faydalı bir proje görevi yapmaktadır.

Web Pusulası

Hürriyet gazetesi ve Posta gazetesi seri ilan sayfalarında 2007 yılında başlattığımız projemiz; internet üzerinden satış yapan mağazaları, gazete okurlarıyla buluşturarak karşılıklı fayda sağlamayı amaçlamıştır.

Deniz ve Yaşam

Hürriyet gazetesi seri ilan sayfalarında 2007 yılında başlattığımız projemiz; deniz tutkunları için, bir rehber görevi görmüştür. Yat ve tekne firmalarının reklamlarını Hürriyet gazetesinde bir araya getiren projemiz 4 yıl boyunca yoğun ilgi görmüştür.